دیدنی های تورنتو را میشناسید ؟ | بلاگ

دیدنی های تورنتو را میشناسید ؟

تعرفه تبلیغات در سایت

آخرین مطالب

امکانات وب

در تور تورنتو از چه جاهای دیدن کنیم ؟برج CN یکی از دیدنی های تورنتواین برج 553 متری که در جنوب شهر تورنتو واقع شده است سمبل شهر تورنتو است و از بالای آن میتوان منظره بسیار زیبایی از شهر و گاهی هم آبشار نیاگارا را دید.موزه رویال اونتاریو ‏یکی از دیدنی های تورنتواین موزه که به ROM معروف است مجموعه ای از نمایشگاه های دورهای مختلف از سرتاسر جهان را در خود جای داده است.گالری هنری اونتاریو ‏‏‎یکی از دیدنی های تورنتوگالری با ساختمانی مدرن و زیبا که در غرب تورنتو واقع شده است.
در این گالری نمایشگاه های مختلفی برگزار میشود که معروف ترین آنها کارهای هنری کانادایی ، آفریقایی ، اقیانوسیه و اروپایی است.‏Casa Loma ‏ ‏ ‏‏‎یکی از دیدنی های ترونتوقلعه قرون وسطایی کازالوما که برای یک مولتی میلیونر کانادایی به نام هنری پلات با 100 اتاق و ده ها حمام ساخته شده بود امروزه یکی ز موزه های معروف شهر تورنتو است.
دیدنی های تورنتوچاپ مقالهثبت شرکتترخیص کالاپارکتکاغذ دیواریتور ارزانباغ وحش تورنتو ‏‏ ‏‎یکی از دیدنی های تورنتواین باغ وحش بسیار بزرگ در red river و 40 کیلومتری شمال شرق مرکز شهر 100 ها نوع حیوان مختلف دارد که جذاب ترینشان پاندا هستند.
علاوه بر این باغ وحش به بخش های مختلفی تقسیم میشود که در هر بخش حیوانات یک منطقه قرار گرفته اندهای پارک ‏ یکی از دیدنی های تورنتویک باغ سریبز و بزرگ با 165 هکتار مساحت تفریح و گشت و گذار در این باغ رایگان است.‏Hockey Hall of Fame ‏‏‎یکی از دیدنی های تورنتوموزه ای برای دوست داران ورزش هاکی روی یخ با تالار مشاهیر ، نمایشگاه هایی درباره بازیکنان ، جوایز ، کاپ ها و ....باغ ادواردز‏‏‎ یکی از دیدنیهای تورنتوباغ گلی در جنوب غربی تورنتو با انواع مختلف درختان و گل هامنطقه ‏Distillery یکی از دیدنی های تورنتو‏‎ این منطقه تفریح و خرید در یک منطقه تاریخ در تورنتو ساخته شده است .
گالری ها ، رستوران ها ، بوتیک و اسنودیوهای هنری زیادی در این منطقه واقع شده است.دهکده ‏Black Creek Pioneer ‏‏‏‎یکی از دیدنی های تورنتویک موزه رد فضای باز که در غرب دانشگاه یورک واقع شده است.
ساختمان های قرن 19می دهکده با دکوری به سبک سالهای 1860
اکثر ساختمان های یان دهکده از جای اصلیشان کنده شده اند و به این منطقه آورده شده اندمیدان دانداس ‏‎(Dundas Square)‎‏‏‏‎ یکی از دیدنی های تورنتومعروف ترین میدان تورنتو و محلی برای برگزاری رویدادها و نمایش های هنری مختلف و فستیوال های تابستانی .جزایر تورنتو ‏‎(Toronto Islands)‎‎‏‏‏‎ یکی از دیدنی های تورنتوجزایری کوچک و زنجیره ای که در کنار هم قرار گرفته اند و تنها محمع الجزایر غرب رودخانه اونتاریو هستند .
این جزایر دارای پارک موضوعی ، گروههای قایقرانی و سواحل شنی متعددی است.بازار سنت لورنس ‏‎ (Saint Laurent Market)‎‎‎‏‏‏‎یکی از دیدنی های تورنتوبازاری در منطقه تاریخی تورنتو با دو بخش شمالی و جنوبی .
بخش جنوبی محلی برای خرید خرید مواد غذایی ‏
در بازار شمالی در روزهای شنبه : بازار ‏کشاورزان برپاست و در روزهای یکشنبه بازار فروشندگان اجناس آنتیک و قدیمی است.
میشناسید,...
نویسنده : بازدید : 1 تاريخ : چهارشنبه 12 مهر 1396 ساعت: 11:21